+90 555 994 13 91

Sosyal Medyada Biz}

Avrupalı Markaları ile Üst Seviye Çözümler Sunuyor.

Avrupalı Markaları ile Üst Seviye Çözümler Sunuyor.

Polin Yapı Avrupalı Markaları ile Üst Seviye Çözümler Sunuyor

1997 yılından bu yana İstanbul’da reklam sektörünün ihtiyaç duyduğu malzemelere yüksek kaliteli çözümler sunan Polin Yapı, Avrupa ve Uzakdoğu’dan getirmiş olduğu ürünler ile yakaladığı başarılı çizgisini korumaya devam ediyor. Firma, ürün gamına yeni eklenen Brett Martin marka solid polikarbonat levha ve Lumex A-PET ve PET-G levhalar ile öne çıkıyor.
Polin Yapı Avrupalı Markaları ile Üst Seviye Çözümler Sunuyor

Uzun zamandır distribütörlüğünü yaptığı Ongropack foam PVC levhalar ve KAPA fotoblok levhalar ile Acrilmir ayna akrilik levhalarla yüksek kaliteli ürünleri avantajlı fiyatlarla sunan Polin Yapı, sektörün bir numaralı tercihi olmaya devam ediyor.

Ayrıca, display grubu ve Sign–Ex markası altında, Foam PVC levha, ayna akrilik, renkli folyolar, reflektive, lümen, mıknatıs, vinil grubu, solvent baskı folyosu, laminasyon, one way vision gibi ürünleri Uzakdoğu’dan getirerek müşterilerine kalite ve fiyat anlamında güçlü alternatifler sunmaktadır.

“Avrupa’dan getirdiğimiz malzemeler çevreci oluşları, hammadde ve renk kaliteleri ile dikkat çekmektedir”

Ongropack foam PVC levhalar, renk kalitesiyle UV direkt baskılar için oldukça ideal bir üründür. Kapa fotoblok levhalar zengin ürün çeşitliliği ile müşterinin ihtiyaçlarına göre alternatif çözümler sunmaktadır.

Polin Yapı, Brett Martin ile bu yıl içerisinde yaptığı anlaşma sonrasında, birinci sınıf kaliteye sahip solid polikarbonat levhalar ve Pet-G levhaları da ürün gamına ekledi.

Polin Yapı Genel Müdürü Raşit İnmez, bu markaları Türkiye’ye getirme sürecini şu şekilde anlatıyor: “Bu markaları tercih etmemizdeki en önemli neden çift yüzeyin UV korumasına sahip olması, ürün seçeneklerinin geniş olması ve ürünlerin kabul gören fiyatlarla satılabilir olmasıdır.”

Polin Yapı olarak sadece malzeme satışı yapmaya devam edeceklerini belirten Raşit İnmez konuyla ilgili şunları söylüyor: “Her zaman söylediğimiz gibi, Polin Yapı sadece malzeme satışı yapan bir firmadır ve bu şekilde de devam edecektir. Firmamızın en çok önem verdiği konuların başında da bu ürünlerin kullanıcılar açısından yeterlilikleri ve kaliteleridir. Biz de en yüksek kaliteli ürünleri sektörle buluşturmaya devam edeceğiz.”

“Sattığımız ürünlerin birden fazla sektöre hitap edebilmesi bizim için çok önemli”

Polin Yapı, verdiği satış sonrası hizmetler ile de müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Ürünlerinin her zaman arkasında olan firma, müşterilerinden aldığı geri bildirimler ile bir sonraki siparişlerinde müşterilerinin ihtiyaçlarına göre tedarik sağlıyor.

Yükselen bir satış grafiği yakaladıklarını dile getirenPolin YapıSatış Birim Sorumlusu Özlem Şeker şunları söylüyor: “Polin Yapıolarak en önem verdiğimiz konu getirdiğimiz ürünlerin kalitesidir. Sürekli büyümekte olan ürün gamımız ile reklam sektörünün ihtiyaç duyduğu tüm malzemelere yüksek kaliteli ürünler ile yanıt verebiliyoruz. Bu konuda, müşterilerimizden aldığımız görüşler ile hareket ediyor ve bu doğrultuda yatırımlar yapıyoruz. Ayrıca, sattığımız ürünlerin birden fazla sektöre hitap edebilmesi bizim için çok önemli bir nokta. Şimdiye kadar bu çizgide ilerleyerek giderek büyüyen bir firma haline geldik. Bundan sonra da aynı şekilde yolumuza devam etmeyi umuyoruz.”

Raşit İnmez hedeflerini, “Önümüzdeki süreçte, şu anda temsilciliğini yürütmekte olduğumuz markalarla piyasada daha aktif bir rol oynamayı planlıyoruz. Aynı zamanda, bu markaların şu anda Ar-Ge aşamasında olan yeni ürünlerini piyasaya sunmaya devam edeceğiz. Böylelikle ürün gamımıza yüksek kaliteli çözümler sunan yeni ürünler ekleyerek, sunduğumuz hizmetleri geliştirmeyi planlıyoruz” şeklinde ifade etti.

Özellikle İstanbul başta olmak üzere, Türkiye’nin her bölgesine malzeme tedariği yapabilen Polin Yapı, Sancaktepe’de bulunan 2000m2’lik ofis ve depo alanına ek olarak ayrı bir alanda bulunan 1000m2’lik ilave deposu ile yüksek stok ihtiyaçlarını da karşılama kapasitesine sahip.

Türkiye endüstriyel reklam sektörünün büyüyen bir sektör olduğunu vurgulayan Raşit İnmez, son olarak sözlerine şunları ekledi: “Giderek daha fazla büyümekte olan ve sert rekabet koşullarının olduğu bu pazarda, kendi prensiplerimiz doğrultusunda yolumuza devam ediyoruz. Her ne olursa olsun, sektörümüzün geleceğinden ümitliyim. Bu yüzden sektöre yatırımlarımız devam edecektir.”

 signgraphic22 Eylül 2014 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN