+90 216 622 69 70

Sosyal Medyada Biz}

Çift Taraflı Bantlar

Çift Taraflı Bantlar

Çift Taraflı Bantlar

Çift Taraflı Bantlar Hayatımızı büyük ölçüde kolaylaştıran ve oldukça geniş bir kullanım sahası bulunan bantlar; tek taraflı bant, çift taraflı, Köpük Bant, şeffaf, akirlik, ağ örgülü gibi kendi içerisinde yapısal özellikleri ve yüklendikleri misyona göre çeşitlere ayrılmaktadır.

Çift Taraflı Bant Çeşitleri ise sanırız bu ürün gurubunun en fonksiyonel ve ergonomik yapıya sahip olanıdır. Otomotiv, yapı, medikal, elektronik, tekstil, baskı, ambalaj gibi daha pek çok sektörde kullanılan ve vazgeçilmez bir bağlantı elemanı olan bu ürünler, adından da anlaşılacağı üzere standart versiyonları gibi yalnız bir tarafında yapıştırıcı madde olan ve tek taraflı yapıştıran değil aynı özelliği her iki yüzeyinde de bulunduran ve hem alt hem de üstten yapıştırabilen özelliğe sahip olan bant seçeneğidir.Çift taraflı bant üreticileri arasında da tıpkı diğer hizmet alanlarımızda olduğu gibi oldukça iddialı olan firmamız, Çift Taraflı Bant Satışı konusunda gerek ürün kalitesi ve çeşitliliği gerekse ekonomik Çift Taraflı Bant Fiyatları ile de tercih sebebi olmaktadır. Kuvvetli yapışkan özelliğine sahip olan ve endüstriyel sektörler de dahil olmak üzere pek çok alanda kullanılan bu ürünler çeşitli uzunluk ölçülerinde imal ediliyor olup ihtiyaçlar doğrultusunda satışa sunulmaktadır.

Her iki yüzeyi de yapışkanlı olan ve ara bağlantı elemanı olarak kullanılarak iki farklı yüzeyi aynı anda birbirine yapıştırma özelliği taşıyan bu ürün kategorisi kendi içerisinde farklı ürün kategorilerine ayrılır.

* Transfer Bantları; Oldukça ince bir yapıya sahip olan ve özellikle montaj, uç birleştirme gibi alanlarda kullanılan bu ürün seçeneği, toz, ısı ve neme karşı son derece yüksek performans gösteren ve yapışma değeri oldukça yüksek olan bant çözümüdür.

* Çift Taraflı Kağıt Bantlar; oldukça güçlü yapışkan değerine sahip olan ve son derece geniş bir kullanım alanı bulunan ürün gurubudur.

* Çift Taraflı Polyester Bantlar; taşıyıcı maddesi polyester olması nedeni ile bu isimle anılan ve akirlik bazlı yapıştırıcı kullanılarak direnci ve kuvveti arttırılan bu bant çeşidi, çok farklı amaç için oldukça fazla alanda kullanılır.

* Çift Taraflı Vinil Bantlar; pek çok ürünü lamine etmek için kullanılan ve yüksek performansı ile başta halı ve fayans tutturmak olmak üzere zorlu ve sayısız görev alanı olan çift yönlü bant seçeneğidir.

3m Köpük Bant

Oracal

Tesa

Astel Çift Taraflı Bantlar

Çift Taraflı Köpük Bant

Çift taraflı bant, sabitleme, yapıştırma, asma ve dekor amaçlı kullanımların hepsine uygundur. farklı iki yüzeyin birbirine yapıştırılmasında kullanılır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN